Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Milyen videókártya lenne...

8InT8 kérdése:

Üdv! Milyen videókártya lenne a legjobb, Asus p8p67 alaplap, i5 2500 proci és 2x4gb Kingstone hyperx ddr3 1600mhz ramhoz!?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Keret?
2017. jan. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Táp?
2017. jan. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 schumilex55 válasza:

Mind mellékes, azt kérdezte hogy abba az alaplapba olyan processzor mellé milyen VGA -t tud optimálisan kihasználni.

A válaszhoz nem szükséges tudni egyiket sem. Feltételezni kell hogy bármit mondasz megfelelő lesz, ha nem majd pontosít.


Am, GTX Ti 750, vagy egy R37 370 Nitro.

Szinte bármelyik legújabb játék is elindul rajtuk közepes beállításokkal is annál a procinál. Ezutáni lépcső egy GTX 1060 lenne ha maxon is akarnál játszani mikor beújítasz egy i7 -re.

Én nekem I5 2400 van Saphire R7 370 Nitro -val és minden elindult még eddig, az árnyékokat szoktam minimumra venni és az élsimítást 4x -resre. Azokon kívül a textúra etc. high körülire vannak állítva a nagyobb játékoknál is. De néhol érezni hogy már kevés a processzor ha nagyon felviszed a settingset.

2017. jan. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BM-Striker ***** válasza:

A legjobb ár-teljesítmény arányú kárya amire van pénzed.


pl RX 470/RX 480.

2017. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!