Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az összeállítás mennyire jó?

Ez az összeállítás mennyire jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok, új számítógépet szeretnék összerakni és volna pár kérdésem. A jelenlegi gépemből minden kuka mert nagyon nagyon régi. Ezeket néztem ki, de nem vagyok benne teljesen biztos, hogy minden kompatibilis mindennel. Ne aggódjatok nem én rakom össze, csak olcsóbban jövök ki, ha mindent máshonnan rendelek meg és a szomszédos pc-s boltban összerakatom. A kérdésekre nem túlzottan válaszoltak.. Elfoglaltak.. szóval íme:


Alaplap : ASUS B150M PRO GAMING Alaplap (ittmondjuk érdekelne, hogy az intel chipset kompatibiles e ha mondjuk amd processzort szeretnék)


Videókártya GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 128bit PCIe VAGY GIGABYTE Radeon RX 460 WINDFORCE OC 4GB GDDR5 128bit PCIe (GV-RX460WF2OC-4GD)


Processzor AMD X6 FX-6350 3.9GHz AM3+


A gépház amibe szeretném beleszuszakolni egy Zalman Z3 plus fehér gépház.


Így kerülne a gép 120.000 ft körüli összegbe.

Ha esetleg lenne jobb elképzelés hasonló árkategóriában kérlek ne tartsd magadban.

A játék amivel szeretnék játszani:

- watchdogs 2

- star wars battlefront

- gta v

- battlefield 1


Előre is köszönöm ha segítesz!



#számítógép #hardver #segítségkellene
2017. jan. 5. 16:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Jó oké már rájöttem, hogy az alaplap és a processzor nem illik össze. Valakinek valami tippje, valamelyiknek a cseréjére? Intel és Amd tippet is szeretnék!
2017. jan. 5. 16:34
 2/3 anonim ***** válasza:

esetleg táp nem kéne?

ram?

hdd?

2017. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

i3 6100

1x8 gb ddr4 ram

h110m ddr 4 alap

1tb western digital hdd

Rx460/470 melyikre futja

Valami minőségi 400 körüli táp

2017. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!