Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri asztalba építeni a pc-t?

Megéri asztalba építeni a pc-t?

Figyelt kérdés

Felújításra kerül sor, minden bútor cserélve lesz, többek között az íróasztal is. Felmerült bennem az az ötlet, hogy mi lenne, ha a gépemet az asztalba építeném be? Ártól eltekintve van valami értelme?

A gép egy 2014-es darab


i5 4440

8GB RAM

R7 370 4G Nitro (2015-ben cserélve lett a 270X erre mivel a 270-es tönkrement)


2014-ben vettem, vga-t szerélem majd rx480-ra és jó lesz megint. Az lenne a kérdésem, hogy megéri-e asztalba belerakni ezt a gépet, vagy hagyjam a saját gépházába (Zalman z3)


Ti mit javasoltok? Melyiket választanátok?


2017. jan. 7. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

főleg dizájn miatt rakják bele az asztalba.

Mivel gondolom nem mini asztalod lesz, léghűtés szempontjából nem a legjobb, kicsit megreked benne a levegő (hacsak nem raksz bele 20 ventilátort), cserébe tágas helyed lesz mindent elrendezni.

Esetleges költözésnél macerás a szétszedése majd elszállítása, illet pucolni sem a legkönnyebb.


Szerintem jobb a gépház.

2017. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kéne csináltatnod egy asztalossal és egy üvegessel egy ojan íróasztalt aminek a teteje üveg, és alatta van kivilágítva az alaplap, a proci és a vga(az úgy elég menőn nézne ki). Viszont a hűtést nem tudom hogy old meg. Lehet itt kreatívkodni, de szerintem nem éri meg, legalábbis hosszú távon.
2017. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van asztalos ismerősöm megoldaná... :D


Igen a másik a szerelhetőség. A hűtést még csak csak meg is oldom, de ha valami baja van, akkor mcarás elkezdeni az alkatrészekkel játszadozni

2017. jan. 7. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit simán el tudnék képzelni:

[link]

Nem csak fiókba, hanem mondjuk (egy full üveg) asztallap alá, de ez inkább "vagány", mint praktikus. A hűtés mindenhogyan kényes dolog lesz, még ha kivitelezhető is.

2017. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!