Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja az USB-s HDD-nek?

Mi lehet a baja az USB-s HDD-nek?

Figyelt kérdés

Egy ideje, ha rácsatlakoztatom a gépre, azt írja ki, hogy helyezzek bele egy lemezt a következőbe: F


Még tavaly egyszer leesett a földre, de nem túl magasról, csak a székemről. Talán elmozdulhatott benne a cucc? Vagy eltörhetett valami? Kívülről nem sérült meg.



2017. jan. 7. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Leesett és még csodálkozol?

Mi lehet a baja. Háát tönkrement...

Ne várd hogy látatlanba bárki bármit is tud mondani. Ezek sajnos érzékeny cuccok sok millió alkatrésszel, ennyi, kuka...

2017. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az adatokat már nem lehet róla megmenteni?
2017. jan. 7. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
De le lehet. Eléggé világgá van Kürtölve, hogy hogyan.
2017. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen :)


Pár százezerért van rá megoldás...

2017. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rébuszok nélkül, konkrétan is leírnád?
2017. jan. 7. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Kürt kft. Adatmentés bármi áron, de inkább jó áron. Kérsz tőlük árajánlatot és kiderül...


[link]

2017. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem az ajánlat is pénzbe kerül, az rugdossa alulrol a 100e ft ot, utána meg lesz a fekete leves. kb 10 éve egy kis hddn csak az elektronika halt meg, nem ilyen leesik és tropa az egész akkor az egész jóval fél millió felett volt. Ha nem változott a dolog, akkor gyakorlatilag ha nem ér fél milliót az adathalmaza azon a hddn fel se hívja őket.
2017. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy pár évig elő se lett véve, az egyik régi laptop tartalma volt rajta. Nemrég is azért került elő, mert a laptopom nem ismerte fel a telóm usb-jét és kipróbáltam ezzel, aztán akkor én hülye nem raktam vissza a helyére, hanem ide-oda rakosgattam.


Szóval nincsenek rajta fontos dolgok, max néhány családi fotó, de szerintem azok meg vannak cd-n is, vagy valamelyikünk gépén úgyszintén. A gyerekkori mappáimért nem kár.


Ha ilyen drága dologról van szó, akkor tényleg "kuka".

2017. jan. 7. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!