Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez elfogadható hőmérséklet?...

Ez elfogadható hőmérséklet? 85-89? Witcher 3 alatt?

Figyelt kérdés
Asus Gtx Strix 1060 oc 6gb

2017. jan. 8. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kicsit sok.
2017. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az elég durva. Ilyen alacsony fogyasztású kártyánál 65 fok főlé nem is kellene menjen .
2017. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=uzyUVQHzDwk

55 c strix karin witcher 3 alatt . Vagy a házadból nem tud távozni a meleg levegő vagy hibás vagy a gyári paszta nem lett jó . Hamar megfog halni a kártyád ezen a hőfokon.

2017. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 napos kártya :)
2017. jan. 8. 17:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Sőt tudom már mi a baj ... ezek a redvás kártyák extra halk profilra vannak állítva tehát a ventiltár ami rajtuk van csak akkor kapcsol fel ha nagyon magas lesz a gpu használat de a tiedén szerintem 20 % -nál nem mehet magasabban vagy is valamiért nem akar felkapcsolni . Msi afterburnert le töltöd azt kézileg felhúzod egy 60 % -ra és már jó lesz. A retkes csöndesség sütné ki a fülüket ezeknek a gyártóknak hát jó hogy már nem öreg embereknek gyártják ezeket meg a katinéninek a szomdszádból aki nagyot hall .
2017. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tedd ki a gépet az ablakon kívülre, rögtön nem lesz ilyen meleg.


Egyébként ha új a kártya, akkor a ház szellőzésével lehet gond. Ha nincs kisgyerek a közelben, vedd le az oldalát, hadd levegőzzön.

2017. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Afterburnerben húz fel a ventit, 60-65%ra, ha kell feljebb is, szerintem is lehet a ház rossz szellőzése a ludas.
2017. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Levettem a ház oldalát! 80-84-re lement :/
2017. jan. 8. 18:13
 9/14 anonim ***** válasza:

húzd fel a ventilátort kérdező !!! mit nem értesz ezen ???szeretnéd hogy tönkre menjen ???

ezek a kártyák nem erre a hőmérsékletre lettek be lőve !

2017. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70 fok alatt optimális, bár kártyának a 80 is még elmegy, én szeretem 70 alatt tartani a kártyát és a processzort is.
2017. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!