Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri lecserélni a Haswell-es...

MagdaB kérdése:

Megéri lecserélni a Haswell-es rendszeremet Skylake-ra?

Figyelt kérdés
Van egy i5 4440-em,és behalt az alaplapom, gondolkodtam,hogy lecserélem az újabb Skylake-re szerintetek megérné? Főleg játékra használom a gépemet.

2017. jan. 8. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,egy alaplap mindig olcsóbb mint egy CPU+alaplap páros és a Skylake CPU-k nem sokkal erősebbek tőle.(I5-6400-nál se sokkal gyengébb,1-2%)
2017. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, én szerintem meg. Gyorsabb. SZERINTEM, sokkal gyorsabb mint has, csak akkor új procit is kell venned.
2017. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lali51 ***** válasza:
Ha cseréled akkor alaplapot, processzort, és ramot os kell cserélni.
2017. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen tisztában vagyok vele,hogy új ram meg proci is kell.. Épp azért kérdeztem,hogy aki cserélt Haswell-es i5-öt Skylake-es i5-ötre annak megérte-e vagy sem,mint írtam főleg játékra kell,meg egy kis Ps használatra.
2017. jan. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!