Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van-e még létjogosultsága a...

S_g kérdése:

Van-e még létjogosultsága a ddr2-es RAM-oknak 2017-ben?

Figyelt kérdés
Van egy BTX-es stabil megbízható gépem. Mostanában egyre lomhább :) Nem szeretnék teljes konfigot váltani, ezért kérdezem, ha egy kicsit upgradelem azzal pár évig még kihúzza-e? Jelenleg core2 e5800 és 4Gb ddr2 (Kingston pc2-5300/333Mhz 4db modul) van benne. Én quadcore procit tennék bele, 8 Gb ddr2 Ram-ot 800 Mhz-ket, egy ssd-t és egy nvidiás karit.
2017. jan. 8. 22:09
 1/6 BM-Striker ***** válasza:
Nincs, de ha nincs pénzed egy nornális újabb gépre, maxold ki ez még egyszer utoljára.
2017. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem a ram a lenyeg. nekem van es hobby gepem programozgatok rajta, 8gb ddr2 vel de beleapplikaltam egy regi 3.2ghz xeon procit felhuztam 3.6ra, egy kisebb i5el a gep,az esetek 90 szazalekaban partiban van.
2017. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben lesz, mondjuk attól függ mire szeretnéd használni.
2017. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Donald J. Trump ***** válasza:
Nincs számottevő jelentősége a RAM sebességének átlagos felhasználás mellett. 8GB DDR2 még bőven jó.
2017. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszokat!

Főként munka jellegű gép lenne. Word, excle egyszerre több megnyitott dokumentum szerkesztésével, chrome böngésző, xoutube HD felbontáson, torrent, skype stb. Játék terén Total War sorozat leginkább. de nem létfontosságú a fullgraf, csak legyen szép és lagg mentes. Esetleg néha LoL.

2017. jan. 8. 22:31
 6/6 BM-Striker ***** válasza:

DDR2-val inkább az a baj, hogy 8gb-nál asztali Intel alapú gépen nem lehet több belőle és hogy drága.

(Szerver/Workstation vonalra ez vonatkozik)

2017. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!