Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Tönkre ment az unoka...

SpiteHUN kérdése:

Üdv! Tönkre ment az unoka tesóm Gigabyte gt640 hűtése szerintetek érdemes új hűtőt venni? Én ezt néztem: https://www.pcx.hu/arctic-accelero-l2-plus-vga-huto-091510

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 1 ilyen gyenge vacakra nem költenék ennyit, mert 5+2 a posta az már tényleg nem kevés! Gondolom a ventije szarta össze magát, akkor olcsóbban megússzátok ha valamilyen táp vagy ház ventit rá csavarozol, és azt kötöd rá pl. molexen a tápra, vagy ha 3 tűs a hűtésen a csati akkor levágod azt át forrasztod! (kis súgó ha nem értesz annyira hozzá) piros+, fekete-, ugye eddig tiszta sor, a sárga a motor fordulata! Kék gondolom nincs rajta, de az pedig a pwm lenne! Vagy ha nem akarsz forraszgatni, akkor alaplapra 1 fix fordulatű ventit és kész, az is megteszi!
2017. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. igaza van felesleget annyit költeni arra a karira

Én így csinálnám : elmennék a legközelebbi pc boltba vennék 8 - 12 cm ventit és rá gyors kötözőzném a kártyára

2017. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) ment a zöldkéz
2017. jan. 9. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!