Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora felbontású monitor...

Mekkora felbontású monitor lenne jobb?

Figyelt kérdés

Üdv! 27" 1920x1080p 75 hz IPS- monitort érdemes megvenni játékra és filmre? A hangsúly leginkább a felbontáson van mert valaki azt mondja hogy kevés a 1920x1080p, máshol meg azt hallom hogy elég még a 27" re ez a felbontás.


Konkrétan erről a monitorról van szó. [link]


Sajnos ennél többet nem tudok kiadni érte, ezért is kérdem hogy érdemes e megvenni. 24-colt már kicsinyek tartom ezért szeretnék venni egy 27" eset



#pénz #1920x1080 #PewDiePie #27" AOC i2781fh #Mekkora monitort vegyek? Mekkora felbontású monitort vegyek?
2017. jan. 10. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha messzebbről nézed akkor elég.
2017. jan. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Monitor-monitor között is van külömbség. Szerintem elegendő ez a felbontás, menj be műszaki áruházakba ès nézz meg egy pár monitort.
2017. jan. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 1920X1080 még az 55 colos tévémnél is elég, hogyne lenne elég egy 27 colos monitornál?

Maga a monitor korrekt, egy barátom komoly Battlefield játékosként ilyet használ, az IPS panel ellenére sosem vett észre késést vagy akadást. Az egyetlen hátránya, hogy a dőlésszögön kívül semmit sem lehet rajta állítani.

De én nem vennék semmit olyan cégtől, amelyik így belehazudik az ember pofájába, lásd az 50%-os engedményt. Ez a monitor soha, sehol sem került 200 eurónál többe.

2017. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat, Akkor ezt a monitort választottam.


Egyébként kicsit utána olvasva a témának rá találtam a virtuális skálázás-ra, ami pont ezt a problémát küszöböli ki, és azért egy 1080P 27" monitoron nem kell gondolom sokat javítania így akkor nem lehet olyan rossz, talán még szebb is lehet mint ha csak simán jelenítené meg a képet.


Na de ez a cég amit linkeltem ez elég korrekt cég, nem tudom hogy ismered e vagy sem de ez nálunk Szlovákiában az egyik legnagyobb Web shop és nem messze tőlem van egy elég nagy raktárjuk is ahol lehet vásárolni.


Még néztem a kedveltebb magyar oldalakon és ott is 200 euró felet vannak Pl. Ipon-66815-ft Mall-63279-ft és ezek voltak a legolcsóbbak a legdrágább helyen 67 ezer.

2017. jan. 10. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!