Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Radeon HD 7660D videókárty...

AMD Radeon HD 7660D videókártyának kellen a legfrissebb driver verziója de én sehol nem találom, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Minden akkor kezdődött amikor megvettem a Fifa 17-et. Haveromnak ugyan ezzel a videókártyával működött, gondoltam én is megveszem. Feltelepítettem, minden szép és jó volt, amíg meg nem akartam nyitni. Ezt írta: Detected AMD Driver version 15.20. The recommended driver version is 16.30 or later. Please update your drivers. Megnéztem az AMD oldalát de nem találtam megfelelő verziót, és haverom sem tud segíteni. Valaki tud mutatni egy oldalt, vagy esetleg egyéb probléma van?

#AMD #FIFA #driver #AMD Radeon #FIFA 17 #AMD Radeon HD 7660D
2017. jan. 10. 17:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Itt kerestem a legújabb verziót: [link]
2017. jan. 10. 17:57
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zola18 ***** válasza:

[link]


Ott vannak a 7600 HD szériák, kiválasztod a rendszered és letöltöd. De ha van fent van az AMD Catalyst nevű progi azon keresztül tudod frissíteni a drivered.

2017. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a nevében 7-es széria, valójában átnevezett Terascale GPU, ami többé nem támogatott. Bő egy éve jött ki az utolsó driver, ezen belül a legacy Crimson béta a legjobb, személyes tapasztalataim alapján.
2017. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod nem is tudom frissíteni? Ne nézzetek hülyének, nem értek annyira a dologhoz :D
2017. jan. 10. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem, nincs hozzá újabb driver, és nem is lesz.
2017. jan. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor most vennem kell egy új videókártyát hogy fusson a játék?
2017. jan. 11. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!