Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit er ez a mukodeskeptele...

Mennyit er ez a mukodeskeptelen laptop?

Figyelt kérdés

Van egy MSI gamer pc-m (azthizem gt750vagy ilyesmi a tipusa) aminek a csatlakozoja amin veszi fel az aramot nem mukodik es a szamtech boltba se tudtak megcsinalni

Azt szeretnem tudni h igy mnnyit erhet

Ezek vannak benne:

Proci I7 es 2.40ghz

8gb ram

Videokartya geforce gtx780 3gbram

Meg van egy dedikalt videokartya is

500gb hdd

Full hd 19" es kijelzo

2012 novemberebe vettem


Mennyit erhet kb?

Akar komponensenkent akar egybe



2017. jan. 11. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ramot tudod kb csak eladni, azért kapsz most a megemelkedett memória árak miatt egy tizest.

HDD-t pedig te tudod használni.

2017. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elvinném egy másik szervizbe is, vagy vedd fel a kapcsolatot egy MSI márkaszervizzel, ők biztosan tudnak majd ezzel kapcsolatban segíteni.
2017. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hp-val volt ugyanez. Alaplapot kellett volna cserélni, az meg majd annyi mind egy új erősebb gép
2017. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aztmondtak h egy alaplap csere jot tenne neki de az nagyon draga lenne annyibol meg mar lehet kijonne egy uj gep
2017. jan. 11. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!