Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a gépem a...

Nem ismeri fel a gépem a külső winchestert, mi a baja?

Figyelt kérdés

Eddig felismerte és nem értem hogy mot miért nem.


Nem jön be a lemezkezelőnél semmi egyáltalán nem jelzi sehol lemezt de pittyeg ha bedugod pendrive-al semmi gond azt felismeri. illetve hardvereknél bejön hogy ismeretlen és USB 3.0 és sárga felkiáltójel jelenik megy hogy probéma van az illesztőprogrammal de nemtudja kijavítani ha frissítésre megyek ott meg aztírja a legfrissebb telepítve van 2 programot is letöltöttem ami automatikusan drivert keres azok se találtak semmit mi lehet a baj?


Ezt a hibaüzenetet is írja máshol

Az eszköz nem indítható el. (Kód: 10)



2017. jan. 13. 17:32
1 2
 1/17 Donald J. Trump ***** válasza:
BIOS felismeri?
2017. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Hominida ***** válasza:
Tiltsd le és távolítsd el az USB drivert, indítsd újra, majd telepítsd újra a drivert.
2017. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
próbáld másik gépen először.
2017. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
másik gépen semmi baja csak enyémen
2017. jan. 13. 17:52
 5/17 A kérdező kommentje:
már letöröltem driver-t újraindítottam bedugtam kiírta telepítés végigmegy és semmi ja és kattog a külső winchester egyfolytában
2017. jan. 13. 17:54
 6/17 A kérdező kommentje:
biosba usb nél volt valami legacy support írta ha van kompatibilitás baj akkor kapcsolja ki disabled-eztem akkor bejött de csak 50-400 KBYTE-al másol rá VISZONT visszafele kulső winyoról gépemre 36.000 kbyte al másolt de 84% nál kattant egyet és meg is ált az egész.
2017. jan. 13. 17:58
 7/17 anonim ***** válasza:

És másik gépen a kattanástól függetlenül (utána) azért elindult?

Én először arra gondoltam, nem kap elég áramot (mert valami egyéb eszköz van a gépben az utolsó működés óta, ami miatt USB-n nem tud elegendőt felvenni). Szokott hozzá lenni külön táp amúgy.

2017. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kevés áramot ad le usb porton a géped.
2017. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
akkor alaplap és tápcsere kellene?
2017. jan. 13. 18:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Hét csak emiatt nem :D Ez olyan, mintha vékony lenne a meleg vízcsap a fürdőben, és te vennél egy új bojlert :)
2017. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!