Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik program mutat pontos...

Melyik program mutat pontos hő értékeket?

Figyelt kérdés

A gépemre telepíteni van a AIDA64 nevezetű program mellette még a Intel Extreme tuning program is és csöppet eltérő hőfokot mutatnak melyiknek higgyek? Van hogy 10cel. is eltér..

Print screen: [link]



2017. jan. 13. 18:11
 1/7 MGéza ***** válasza:
És teszt közben mint mutat az Aida64? Én stressz-tesztet szoktam futtatni addig amíg be nem áll a hőfok, de általában az Aidának hiszek mivel az régóta bevált, piacon lévő diagnosztikai progi.
2017. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen tesztre gondolsz mert a Screenshot közbe ment a stressztest.
2017. jan. 13. 20:35
 3/7 MGéza ***** válasza:
Azt a hőfokot vedd mérvadónak, amit az Aida saját stressz-tesztje alatt mér. Tehát azt ami a grafikonon is megjelenik.
2017. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csináltam AIDA64-es tesztet most akkor ez hogyan van? Melyik értéket nézem?

[link]

2017. jan. 13. 21:10
 5/7 MGéza ***** válasza:
A CPU értéket, tehát nem a core értékeket. 55 C°-ot mutat, ami teljesen jó. De a grafikonon is mutatja teszt közben az aktuálisat.
2017. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
CPU package minek a hőfokát mutatja? Egyébként a képen OC-zva van 4.5Ghz-n és azért érdekel,és fontos hogy pontos értéket tudjak hogy mehet-e tovább még.
2017. jan. 14. 18:06
 7/7 MGéza ***** válasza:
Azt igazából én sem értem micsoda meg azt hogy számolja ki annyira amennyire, de azt tudom hogy a jobb oldalon, a stability test összegzésénél kiírt cpu hőfok számít. Milyen cpu azon túl hogy intel? Írd be a típusát a keresőbe és az ark.intel adatbázisból nézd ki, meddig jó(Tcase).
2017. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!