Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell optiplex kicsi gépbe...

Dell optiplex kicsi gépbe belefér több merevlemez?

Figyelt kérdés

Optiplex 780, fekvő gépházas, annyit tudok, hogy kártyákból alacsony profilú kell bele, mert kisebb az átlagnál, illetve nincs több dvd meghajtónak hely, mint a nagyobb gépházakban. Egy merevlemez van most benne, tudok bele újabbat tenni, vagy a mostani helyére vegyek egy nagyobbat? Vagy csak usb-s külső merevlemezzel tudok bővíteni?

Biztos nagyon dilettáns a kérdésem, de csak ennyire értek a számítógépekhez, köszönöm előre is a segítséget. :)


2017. jan. 15. 13:55
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Hát az hogy dilettáns vagy, már onnan látszik, hogy Brand gépet veszel, az olcsóbb és fejleszthetőbb egyedi konfig helyett. :)

Szerintem az optikai meghajtó alá befér még egy vinyó.

2017. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olcsón és használtam vettem, nagyjából annyiért amennyiből egy gamer egérpadot vesz..:D


Köszönöm a választ, megnézem akkor vásárlás előtt, hogy oda befér-e, de akkor ezek szerint nem kizárt, hogy az ilyen gépekbe is többet tegyünk.

2017. jan. 15. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!