Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptopok hűtésének...

MuSky kérdése:

Gamer laptopok hűtésének minősége?

Figyelt kérdés

van egy 15colos asus rog gl502vt-m gtx 970m-el és rettentően hangos a hűtése már kis terheléstől is, nem melegszik túl az egész csak a hátsó része forró ahol kifújja a levegőt


szerintetek halkabb és hűvösebb lenne pl egy 17colos Acer Predator G9-793?

gtx 1060 van benne talán annak kevésbé kell felpörögnie ugyanahhoz a teljesítményhez, meg maga a laptop is nagyobb és hátul a hűtőbordák felülete is, vajon ezek miatt mennyivel csendesebb?



2017. jan. 15. 22:10
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Játék közben fog fújni így is-úgy is, hiszen az a dolga.

Ha böngészés közben is nagyon megy, megpróbálhatod átállítani a hűtési profilt. Valahogy biztos át lehet. Szokott lenni segédprogram a gyártótól, vagy a Windows energiagazdálkodásában is van egy kapcsoló (ami nem mindig működik).

2017. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen de egy több éves dell inspiron laptopom játék közben is halk volt még akkor is ha fújt


a mostani asus nagyon hangos szinte csak max hangerőn nyomja el a játék, közepes hangerőn hangosabbak a ventik

ha épp' nem történik semmi és csend van a játékban nagyon illúzióromboló és kidob az élményből

2017. jan. 15. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:

azért volt csendesebb a másik mert kisebb volt a hűtési teljesítménye.


Egyébként meg poroltasd ki!

2017. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen igen annak sokkal gyengébb dolgokat kellett hűteni így érthető


a poroltatásra gondoltam de még csak 1 hete vettem és már az első naptól hangos szóval szerintem ez az alap hangereje


arra gondoltam még egy laptop hűtőt veszek de azoknak szerintem nincs túl sok értelme, nem várok tőle nagy javulást max 1-2%

2017. jan. 16. 07:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez ezzel jár
2017. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmm viszont ha ez általános akkor egy jó fejhallgató a megoldás ami kiszűri a külső zajokat
2017. jan. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!