Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha processzort cserélek,...

Ha processzort cserélek, akkor ujra kell telepiteni a gépet?

Figyelt kérdés
Dell optiplex 360, windows 7 rendszer, egymagos prpci helyett ketmagosat akarok

2017. jan. 16. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Légy biztos benne hogy ugyan az a foglalat.


Egyébként nem kell újratelepíteni. Csak akkor ha alaplapot is cserélsz.

2017. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, flg775 mind a kettő, csak ebben most egy cerka 2ghz-s celeron 440 van, es egy e5700-at akarok bele
2017. jan. 16. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell újra rakni, de ha már új cpu, akkor megérdemel legalább 1 új rendszert! (Én újra szoktam rakni)
2017. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én win 10-et használok az első telepítés óta (minimum fél éve). Amd-s rendszerre raktam először. Közben jött egy intelre váltás. A win 10 nagyon rugalmasan kezelte a dolgot. Minden új driver felment ahogy illik, a régieket meg amit a rendszer felkiáltójellel nem tudott kezelni kilőttem. Azóta is hasít ahogy kell.
2017. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk win 7 esetében valószínűsíthető, hogy lap csere esetén újra kell rakni, de proci cserénél nem.
2017. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!