Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felpörög a video kártya...

Felpörög a video kártya ventije aztán leáll. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az alaplapnak 24+8 pines csatlakozói vannak de az én tápomnak csak 4 pines csatlakozöja van. Amint a kérdésben említettem a videokártya (gtx 1060 3 gb) leáll és képet sem ad (a monitor kábelét csak az alaplapra tudom dugni)

2017. jan. 16. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval az kimaradt h vajon a 4 pines csatlakozo nem elég és ezért áll le és nem ad képet?
2017. jan. 16. 18:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alaplapnak a csatlakozóját nem keverd össze a VGA csatlakozójával...


Abba tessék bedugni a 6 pinest (jól emlékszek 6 pines kell a 3 gigásnak is).


Az meg mit jelent, hogy csak az alaplapra tudod kötni a monitort?

Akkor minek a VGA?


Gyerek, nagyon gyorsan gondold át azt, hogy mi is a bajod és írd le érthetően...

2017. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4pin csatis kártya nem létezik! Vagy csak a foglalatból veszi fel az áramot, vagy 6/6+2/(X2) csatisak vannak! A tápod kevés lesz neki, de azért leírhatnád konkrétabban melyikről is van szó!
2017. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arról nem is szólva, ha csak az alaplapi vga kivezetésbe tudod dugni a monitorodat, akkor miért csodálkozol, hogy nem ad képet a kártyád? Valószínűleg biosban ki van lőve az igp. (márha vágod, hogy mi az). Valószínűleg kellene neked egy hdmi to vga (dsub) átalakító. Vagy hasonló. De semmit nem írtál a tápról, milyen a monitor csatlakozója stb...
2017. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:

Milyen tápod van? A pci-e extra tápcsatik így néznek ki:

[link]

2017. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!