Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezeték nélküli billentyűzet...

Vezeték nélküli billentyűzet + egér?

Figyelt kérdés
Tudtok valamit ajánlani 10k alatt?

2017. jan. 17. 01:33
1 2 3
 1/27 Panda Péter ***** válasza:

ha játszani is akarsz vele akkor nem. mondjuk ha játszani akarsz vele vezetékesből sincs nagyon ennyiért ajánlható.


ha meg nem lesz játék akkor kb mindegy.

2017. jan. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam, játék nem játszik, internet/filmezés ilyesmihez kell, néha Word/Excel, esetleg Cad.
2017. jan. 17. 01:47
 3/27 Panda Péter ***** válasza:
akkor igazából mindegy is, bár cad-hez talán jobb lenne egy normális egér, az pedig ennyiért csak vezetékesben van. esetleg ha mégis játszik vezetékes, és rá tudsz dobni még egy keveset, akkor megnézheted a masterkeys lite l kombót, aminek a billentyűzete és az egere is egész korrekt.
2017. jan. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Badarság kiadni érte 10-et, még mit nem! 5-ért kompletten, vezetékes egérrel, vagy vezeték nélkülivel kijön minden tokkal-vonóval!!!
2017. jan. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Egérre tényleg nem érdemes kiadni sokat, a billentyűzet az más tészta. Egyébként nagyon nagy felárat kell fizetned azért, hogy a minőség megtartása mellett megszabadulj a kábelektől, ezért ennyiért csak vezetékes jöhet szóba.
2017. jan. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Panda Peti azt akarod mondani, hogy tíz ezer alatt nincs olyan egér, amit játékra nem lehet ajánlani? Mondj még hasonló badarságokat iszom szavad MESTER!
2017. jan. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Pontosítok: egy "nem"-et kivettem!

Panda Peti azt akarod mondani, hogy tíz ezer alatt nincs olyan egér, amit játékra lehet ajánlani? Mondj még hasonló badarságokat iszom szavad MESTER!

2017. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
5 ezerért tokkal vonóval, vezetékes egérrel, VAGY vezeték nélkülivel simán kijön ez az ár! Ezt tartom, és nem mondjatok hülyeségeket!!
2017. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Itt egy használható:

[link]

2017. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Panda Péter ***** válasza:
nem mondtam hogy nincs olyan 10k alatt amit nem lehet ajánlani. de a kérdezőnek bill is kell, ezért gondoltam a masterkeys kombóra, aminek egész vállalható mindkét darabja.
2017. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!