Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aki FX8350 procit használ még...

Aki FX8350 procit használ még jelenleg is, mennyire elégedett vele?

Figyelt kérdés
Mai játékok futtatására mennyire alkalmas? És főleg mivel játszol ?
2017. jan. 17. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
G4560 szintjén áll, minden mai játék futtatására alkalmas változó eredményekkel.
2017. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

#1: Csak hogy ez 45 ropi újonnan, a G4560 meg csak 25 Szóval kicsit nem mindegy. :D

Ezen kívül Intel LGA1151 -nél még jócskán van lehetőség fejlődésre (platformváltás nélkül). AMD AM3+ -nál meg már sehova sem lehet.

2017. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 4-dik éve használom vízhűtéssel 33 fokos (60 fok fölé nem is nagyon ment), nincs túlhúzatva és még mindig mindent visz "kotty"-nélkül (2560x1080-on is), fogyasztása 15-48W átlagosan. Ha jó videókártya, RAM és SSD mellé teszed, mind a mai napig rendesen helytáll, persze ahogy írták előttem is az AM3+ erőssen kifutóban van, így manapság már inkább várni érdemes következő év tavaszáig (ZEN)...


(DOOM 2016, GTA V, Rise of the Tomb Raider, ...stb, bármi, amit kipróbáltam tökéletesen futott...)

2017. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert FHD és a fölött VGA dominál főleg nem a cpu.
2017. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AM3 foglalatba már nem érdemes fektetni, hamarosan jön a Zen (AMD) és az Intel esetében az 1151-es foglalatba is még folyamatosan jönnek az új procik. Egyébként az FX8350 még ma is jónak mondható, de sokat eszik és elavult. Azok a programok amelyek több magot is ki tudnak használni, nyilván jobban fognak futni rajta.
2017. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!