Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépház vélemény? DeepCool...

Gépház vélemény? DeepCool Kendomen

Figyelt kérdés
Valakinek van már ilyen hzáza? Hallott róla? Ha igen, tud véleményt mondani? Köszönöm.

2017. jan. 18. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Molex ventik nagyon nem előnyösek, főleg 2017-ben, az anyaghasználata sem éppen jó. Nehéz kiszedni tisztításra a filtereket, amik szintén nem túl jó minőségűek, de nyilván ebben az ársávban mást se lehet várni.


Én inkább vennék egy magasabb minőségű, de kevesebb extrát tartalmazó gépházat.

2017. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az a baj, hogy ha 5 ventis egy ház, akkor abból egy része biztosan Molex csatis lesz, mivel az alaplapokon általában 2-3 csatlakozó van, amibe ventillátort lehet dugni, így a maradék marad molex. De az igazából semmi hátrányt nem jelent, maximum annyit, hogy nem tudod állítani a ventillátorok sebességét, hanem állandóan teljes erővel fognak menni.

Amúgy szerintem jó ház, én a letisztultabbat szeretem, hasonló árban pl. egy Zalman Z9 Neo vagy egy Coolermaster Silencio.

2017. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban nem a legjobb választás.Anyaghasználata mondjuk elég gyatra egy NZXT Sourec 210-het vagy egy FD Core 1100-hoz képest.

A ventik minősége se jó.

Szóval nem javasolt.Ne a csili-vili kinézet miatt vegyél házat ebben az árkategóriába.

2017. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!