Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tegyem be a ramokat?

Hogy tegyem be a ramokat?

Figyelt kérdés
Van 2×4giga 1600 mhz-es corsair, meg van 2×4giga 1866mhz-es corsairem. Asus h97-plus alaplapban. Jelenleg úgy van bent hogy ha állítva van a lap akkor: bal kettőben az 1866-osok, jobb kettőben meg az 1600. Igazából működik de valaki beírta egy képem alá hogy rosszul vannak a ramok. Nem mennek most maxon?

2017. jan. 19. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az illetőt, hogy mire gondol.

Vagy linkeld be ide is a képet.

Amúgy én úgy tanultam, hogy csak azonos frekvencián működő ramokat szabad egy gépbe rakni.

2017. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szabad kulonbozot is, de a nagyobbik a gyengebbik frekin fog menni
2017. jan. 19. 14:50
 3/3 Hominida ***** válasza:
Az alaplapodon a bankek A1, A2, B1, B2 sorrendben vannak ( [link] vagyis ezzel nincs baj. De lehet, hogy az A1-A2-be kellene tenni az 1600-asokat, ezt nem tudom. Tedd be először csak az egyik párt A1-A2-be, mérj, sebességet, aztán ugyanezt a másik párral, mérj sebességet, és aztán próbáld ki őket együtt. Lehet, hogy összességében kicsit esni fog, ennek több oka lehet, de legalább kiderül. De a lassabb RAM diktál.
2017. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!