Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb gépház?

Legjobb gépház?

Figyelt kérdés

Kb. 10 max 15 ezer ft-ot szánnék rá. Eddig a deepcool kendomen volt a befutó, de kivették a pcx-től.

Egy olcsóbb de később plusz ventikkel bővíthető házra lenne szükségem.

Idővel vennék bele plusz ventiket, de most nem szeretném túl tolni a keretet, hiszen egy komplett gépet vásárolok.



2017. jan. 19. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

NZXT S210

Fractal Design Core 1300, esetleg 1100 de abba kevesebb venti fér

2017. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

#1.+1.

Ezek a legjobbak a kategóriában

2017. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Core 1100 13k, felsőtápos, dVGA nélküli irodai konfig alá jó (ne a táp szívja már ki egy "gamer" gépben a meleg levegőt.


Core 1300 16k, nem rossz, van alsó venti bővítési lehetőség is.


Raijintek Arcadia 10k, kb. ugyanaz mint előző, csak nincs benne alsó venti bővítési lehetőség. (illetve ha előre teszel bele ventit, akkor az előlapon a por kör alakban egy idő után meglátszik rajta mert rácsos, ezért oda nem érdemes tenni). Ár/értékben nagyon jó egyébként.

Egy közepes 2-300W csúcsfogyasztású géphez (i5+gtx1060/rx480) elég alapkiépítésben is simán. Ha bővíted ventikkel, a tetejébe tudsz rakni 2db 12cm-eset, ami kifelé fúj szintén, 1 van alapból a hátuljában.

Az oldala ennek nem rácsos!


Nem is értem, mi a fenének tesznek az oldalába a házaknak ventihelyet, legnagyobb ökörség, amellett, hogy csúnya és a USER-ek 95%-a tuti nem használja. Ha már VGA hűtés rásegítés, akkor alul, a táp elé és kész.

2017. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Ja az NZXT S210 - 15k, az se rossz, ablakos változatban szép is (úgy nem tudom mennyibe van), van alsó venti bővítési lehetőség, szóval jóféle.
2017. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem a legjobb gamer konfig lesz de elégg elfogadható azt hiszem. Rx 480 és i5 7500


Számomra a kinézet nem fontos. A belátható üveg is extra, hiszen a számítógépasztalomban a helye lent van, így nem is látom soha.

Így tényleg csak az számít, hogy legyen egy jó alap, amit majd idővel plusz ventikkel felturbózhatok.


NZXT S210 lesz akkor szerintem. :)

2017. jan. 19. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Akkor tökéletesen elég a Raijintek Arcadia is, gyári kiépítésben 1 ventivel. Felesleges 5 venti, csak hangosabb, pár foknál többet úgy sem jelent, mert eleve nem lesz nagy a hőtermelés...
2017. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor az lesz. :D Tényleg nem értek hozzá, de ha olcsóbb és megfelel az igényeimnek, akkor tökéletes lesz!


Tényleg köszi, megy a zöld!

2017. jan. 19. 23:04
 8/8 anonim válasza:
Ha még aktuális, akkor ajánlanám az Enermax Fulmo Q házat. ATX méretű, ha igény van rá akár 5 venti lehet benne. És a legfontosabb, hogy nagyon jól megoldották a szellőzést. Én tavaly 10-ért vettem, szóval nem egetrengető összegű.
2017. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!