Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd b97es procihoz melyik vga...

Amd b97es procihoz melyik vga ideális?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem mai darab de melyik vgat lenne képes kiszolgálni egy gtx 1050ti szemeltem ki elég lenne hozzá ez a proci?

2017. jan. 23. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Lassan 7 éves lesz, és akkor sem volt egy erőmű, bármelyik új generációs kártyát is rakod mellé lesz vele probléma. Én nem merek javasolni semmit, cpu csere nélkül szvsz pénzkidobás, akármilyen kártyáról váltanál. Ha hozzácsapsz még egy kicsit, és megveszed valamelyik új generációs pentium g(kapott hyper threadinget, és ebben a szegmensben nem tudok róla hogy indulna bármi is amd től a közeljövőben, most kifejezetten jó vételnek tűnik) + olcsó lap + rx 460 at akkor jó eséllyel előrébb leszel mint az 1050ti al lennél.

Ha feltétlenül csak kártyát akarsz cserélni akkor még mindig az az ajánlott ami eddig, vedd a legerősebbet amire még van pénzed. Egy pentium 4 mellett is gyorsabb az erősebb kártya, csak épp nem annyival.

2017. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!