Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az FBS ragasztó megfelelő a...

Az FBS ragasztó megfelelő a paszta helyet?

Figyelt kérdés
Az alaplap ventilátorát leszedtem, hogy kitakarítsam és láttam alig volt rajta paszta, így ahogy vissza tettem nagyon zajos a gép, legalább is nagyon pörög az a ventilátor 3500 valamennyi RPM-en pörög, és 67 fokos a processzor. Az FBS ragasztóval meg lehet oldani?

2017. jan. 24. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A purhabot és hungarocellt el ne felejtsd... Nem, nem lesz jó, mert nem jól vezeti a hőt.
2017. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dongaben ***** válasza:
A paszta lényege, hogy átadja a hőt a hűtőnek. Az FBS ragasztó pedig éppen hőszigetelő, tehát nem ide való.
2017. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz, akkor minimum Arctic MX4-et használj. Megéri.
2017. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fbs-el le égetnéd a procit XD
2017. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy 150 -300 forintos tételekről van szó nem értem miért lenne nehéz megvenni .
2017. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MGéza ***** válasza:
Inkább válassz egy erősebb hűtőt+jó minőségű pasztát, ha elégedetlen vagy a hűtéssel.
2017. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!