Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti vennétek laptopot használtan?

Ti vennétek laptopot használtan?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 13:40
 1/6 ThodEE GoD ***** válasza:
Igen , sőt már vettem is , többet is.
2017. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elégedett voltál vele? Nem bántad meg, hogy nem újonnan vetted?
2017. jan. 24. 13:43
 3/6 ThodEE GoD ***** válasza:

Igen a mai napig használom az egyiket amit 6 éve vettem, idáig az akkuja ment tönkre, évente kitakarítom, az idők során kapott SSDt mert a vinyója lassú volt már.

Eddig a legroszabb amibe belenyúltam abba 3 hónap után meghalt a vinyó és szinte azonnal takarítani kellett és újra pasztázni az vigasztal hogy cserébe olcsó is volt :)

2017. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dongaben ***** válasza:
Én egy "céges" gépet vettem nagyon olcsón, mikor cserélték a gépeket. Újonnan nem vettem volna laptopot, de így nagyon megérte.
2017. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néztem egy laptopot, ami 180 ezer forint az egyik oldalon, újonnan már nem lehet kapni, de egy hozzá hasonló kategóriás gép 300 ezer forintba kerül, képek alapján szép állapotban van, de élőben nincs lehetőségem megnézni, mivel az ország másik felén lett meghirdetve, és tartok tőle kicsit. Munkához kellene, ahhoz meg minden megvan benne ami szükséges. Vacillálok rajta, hogy megvegyem-e, szerintem még alszom rá egyet, aztán ha addig elviszik, akkor is gazdagabb lettem a véleményeitekkel, köszönöm :)
2017. jan. 24. 14:07
 6/6 ThodEE GoD ***** válasza:
Kérsz róla egy videót ami közben működik HD sentinel képet , egy terhelés közbeni képet ahol látszanak a hőfokok kb ez van élőben is :)
2017. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!