Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó ez az egér? és...

Bence1004 kérdése:

Szerintetek jó ez az egér? és még milyen "gamer" perifériákat tudtok ajánlni 7000 FT alatt?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 24. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk egy dolgot. Manapság mindenre rárakják a gamer jelzőt, mert így megveszed.

Az igazi gamer, azaz komolyabb dolgokra képes egér 15-20 ezer forinttól indul felfele jó 80-90 ezerig.

Ezt a kis műanyag kupacot a legnagyobb jóindulattal se nevezném gamer-nek, de talán a normális egér jelző is túlzás rá.


Ilyen árban kényelmes, irodai egeret kell venni.

2017. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen gamer perifériát nem ajánlok. Az alacsony ár az még csak rossz is ebből a szempontból, mert a minőség és az ergonómia helyett a kinézetre és a marketingre gyúrnak. Ha nem akarod félév után kidobni, akkor ebben az árban csak irodai egér jöhet szóba.
2017. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyit éppen megér, de ha fél év múlva bekrepál, akkor ne csodálkozz.
2017. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó tudom nem a kinézet a lényeg hanem, hogy jó legyen, de akkor is fontos, hogy tetsszen az embernek...
2017. jan. 24. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor elég furcsa az ízlésed, ha ez az ocsmányság tetszik.
2017. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt főként azért osztottam meg veletek mert meglepődtem, hogy ilyen olcsó.Kinézetre nekem inkább ez jön be:

[link]

2017. jan. 24. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egy vacak. Ha már mindenképp 'gamer' egér kell, akkor gyűjts egy kicsit és vegyél egy ASUS ROG Sica-t.
2017. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk egy ilyen szintet célszerű megcélozni, a 3 év garanciával biztos lehetsz benne, hogy ez nem romlik el.

2017. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!