Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop probléma! Segítene valaki?

Laptop probléma! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Miután bedugtam a konnektorba a tápot, a laptop led narancssárgán villogni kezdett ( a telep teljesen tönkrement, nem észlelhető telep). Bekapcsoltam és a boot folyamat előtt villogni kezdett a képernyő és az összes led-es külső periféria, de ezek után 3 perc és a win7 betölt.A baj az, hogy ezek után óriási a CPU használat és a ventillátor is csak egy fordulaton pörög, minden szaggat és akad.....nem tudom miért(win7 ma lett újra rakva)
2017. jan. 24. 20:06
 1/2 holnaptegnapja ***** válasza:

Kezdő lépésként:


Van otthon multiméteres mérő műszered?


(Ha igen, mérd meg - üres használatban - a táp csatlakozón kimenő feszt. Mérés közben, próbáld meg nem zárlatot csinálni. - Még akkor sem, ha van beépített rövid-zár védelem.)


19 és 20 Volt - egyen fesz. - közelében kell lennie.

Ekkor jó a tápod.


Utána, - vedd ki a laptop akkuját és anélkül csatlakoztasd össze.


Ha még mindig fennáll a jelenség, másik, hasonló paraméterekkel bíró táppal is ismételd meg a fentieket.


Írd meg mit tapasztaltál.

2017. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet a benne lévő halott aksi okozza ezt a problémát?
2017. jan. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!