Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vga-HDMI konverter?

Vga-HDMI konverter?

Figyelt kérdés

Adott egy monitor amin VGA csati van, adott egy vga rx470 amind DVI ès HDMI van, nah most nèztem az ipon oldalán egy konvertert kb 4200 ft, az lenne a kèrdès higy mennyire "megbízható" gondolok arra hogy pl kèpminősèg romlás van-e?

Előre is köszi a választ!



2017. jan. 25. 02:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Termèszetesen a monitor fhd felbontású,azèrt èrdekelne az hogy nem fog-e a minősègen rontani ez a konverter.
2017. jan. 25. 02:15
 2/10 anonim ***** válasza:
Minimális romlás van, megoldható az egész. Kicsit lassítja a képátmenetet, de nem érzékelhető, ha 60+ fps-ed van alapból! :)
2017. jan. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, fog romlani a kép. A digitális-analóg, majd analóg-digitális átalakítás sokat ront a minőségen.

Vegyél egy normális monitort a videókártyádhoz.

2017. jan. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Többet ér egy új monitor :D
2017. jan. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is ezzel paráztattak anno, gyakorlatban egymás mellett használok egy analóg és egy digitális monitort, és nem látok semmiféle különbséget. A színek minimálisan eltérnek, de ez nem az átalakítónak tudható be, hanem hogy eltér a két panel, ugyanez lenne a helyzet két digitális monitorral is(jó eséllyel akkor is ha ugyanolyan típus lenne mindkettő, gyári beállításokkal mindenképp).
2017. jan. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönőm az eddigi válaszokat, igazából 1 napos sincs a monitor, nagy esèllyel csere lesz ha minden igaz, ezt csak grátiszkènt mondom, amugy az ipon-tól lett egy gèp összerakatva ès mellè a monitor, szerintem ha korrektek lettek volna akkor szólnak hogy az a monitor nem lesz jó...ez nem fikázáskènt,csak szerintem így lett volna korrekt. Mègegyszer köszi a válaszokat.
2017. jan. 25. 05:14
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért te is a legdrágábbal kísérleteznél.

[link]

Természetesen ha van lehetőséged a cserére az a legjobb választás a jövőre való tekintettel ugyanis VGA csati már nem igen lesz a kártyákon.

2017. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó linkelt, annak csak akkor van értelme, ha analóg DVI-ról (DVI-A) van szó. Az adott videókártyának DVI-D kimenete van, szóval az az átalakító semmire nem jó neked.

Szerintem mindenképp próbáld meg valahogy kicserélni. Egy új gép esetén nehogy már félmegoldásokkal kelljen szórakozni.

Egyébként milyen monitor az?

Szinte az összes típuson van már digitális bemenet manapság.

2017. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a 400 forintos csak DVI-I kimenethez jó mivel az digitális ÉS analóg jelet is küld, a DVI-D meg CSAK digitálisat, szóval felesleges pénzkidobás és idő, analóg jelet az életben nem szül neked d-sub kábelhez.
2017. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vègül bestbytba vettem egy átalakítót, 5500 volt, teljesen jól működik.
2017. jan. 26. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!