Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kiürült (és régóta üresen...

A kiürült (és régóta üresen tárolt) nyomtatópatronok használhatók még valamire?

Figyelt kérdés
Egy Canon tintasugaras nyomtatóm van, amit elég ritkán használok, de azért néha cserélnem kellett benne a festéket. Az üres tintapatronokat eddig nem dobtam el, mert nem tudtam, hogy hová szabad. Most viszont láttam a nagy T. betűs áruházban gyűjtőpontot, ahol le lehet adni. Jól gondolom, hogy egy több hónapos üres patron már az újratöltős mókához is öreg, vagy arra még akár jók lehetnek?

2017. jan. 25. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet újratölteni, mert egy kicsi mindig marad benne ami hamar beleszárad. Fölösleges tárolgatnod, dobd ki!
2017. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. febr. 1. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy 5 évig állt teljesen beszáradt patront töltöttem sikerrel. Egyszerűen csak fél cm pohár vízben kell áztatni 2 napig és megtöltöttem. Ennyi.
2017. máj. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!