Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan kérdésem volna hogy az...

Olyan kérdésem volna hogy az ős régi gépen dobnám fel de kéne bele videókártya. Nem tudom mi lehet kompatibilis. Tudnátok segíteni? Gépem: Intel pentium 4 3.2 32bit 4gb ram ddrs2-es jelenlegi videókártyám readeon x1600/1650 series

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy érdemes cserélni, mert a processzorod nem elég erős a mai játékokhoz. Azt kellene tudni, hogy az alaplapon AGP vagy PCI-E foglalat van-e. Ha az előbbi (erre tippelnék), akkor még a használt piacon is nagyon nehéz lesz erősebb kártyát találni.
2017. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel expresszes ezért innen mind jó: [link] Persze a többi cuccod az harmat gyenge egy adott szint felett.
2017. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Derwer ***** válasza:

Ez egy 10+ éves gép. Ez sosem lesz igazán játék képes.

Sőt sokminden más is problémát okozhat már neki.

Ebbe én semmiképp sem ölnék már egyetlen forintot sem.

2017. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mit akarsz ezen nem megy maxon a gta 3 ? Mert újabb játékokra alkalmatlan.
2017. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 patrik vajk ***** válasza:
Nem semmi srácok, úgy csináltok, mintha 4 giga ram semmi lenne, szerintem dátran dobj bele egy geforce 640, vagy 720-at.
2017. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem semmi hogy ilyen buta vagy 41 % -os . Mert a p4 -es procin sokat segítene egy gt 640 ?

Főleg hogy undorító az ár érték aránya amin kapsz 3 xor erősebb kártyát , de amúgy is már ritkán találni gt 640 -et . :D

2017. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!