Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali gépbe SSD-t szeretnék...

Asztali gépbe SSD-t szeretnék beépíteni, de házban nincs 2,5 külső hely. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valamiféle beépítőkerettel kellene megvennem az SSD-t, hogy egy 3,5 helyre betegyem, vagy tegyem be bárhova a ház aljába, dugjam rá a SATA kábeleket és ne foglalkozzak a beépítéssel?

SATA kábel egyébként rá fog menni, ehhez nem kell átalakító?



2017. jan. 27. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__6..


Házifeladat: Írd le százszor: "Megtanulom használni a keresőt"

2017. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem muszály feltétlen rögzíteni az SSD-t, igazából akár hova felcsavarozhatod, ragaszthatod isd pl 2 oldalú ragasztószalaggal ha nincs hely. A 3.5-ös keretbe, ha ilyen házad van, Pedig biztosítani szokták a 2.5-ös eszközök rögzítését is. PL nekem sincs 2.5-ös keret csak 3.5-ös de ebbe ugyan úgy be lehet szerelni a 2.5-ös eszközt is
2017. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kábelkötegelővel rögzítsd valamihez, oszt jónapot.
2017. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy aztali gépet nem nagyon szoktunk hurcolászni, szóval teljesen mindegy neki, hogy a keretben van, vagy az alján fekszik.

Nem is látszik, rajtad kívül más nem fogja tudni, úgyhogy én nem problémáznék ezen. :)

2017. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem lehet hogy van helye, csak te nem vetted észre? Nekem valahova az elülső felén az oldalához van gyárilag csavarozva állítva. Úgy vettem a számtechboltban. Nézd meg jobban!
2017. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a saját SSD-met a 3.5-ös merevlemez tárolóhoz rögzítettem, 1 szem csavar tartja alulról ahogy felfekszik a tárolóra, aztán csókolom.
2017. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja akkor sem, ha csak berakod a ház aljára/oldalába. Én 1 évig tároltam oldalt fektetve a HDD rack és az oldallap között az enyémet, de aztán vettem beépítőkeretet, később pedig saját 2,5"-es hellyel rendelkező gépházat.
2017. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!