Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek menthetetetlen ez...

Szerintetek menthetetetlen ez a VGA, vagy javítható lenne?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Használat közben egyszercsak kikapcsolt a gép,és többet nem is kapcsolt be.(nem volt terhelve sem abban a pillanatban.) Biztos voltam benne,hogy a tápegység döglött meg,ugyanis kipróbáltam zárni minden egyéb lehetőséget.(memóriák,zárlatos SSD,HDD,ODD) Kizártnak tartottam,hogy a VGA miatt ne kapcsolna be a gép,hiszen tudtommal ez nem annyira jellemző VGA meghibásodás esetén,szóval meg is rendeltem az új tápegységet.Közben kíváncsiságból kivettem a VGA-t is,és meglepetésemre így már bekapcsolt a gép.Kipróbáltam egy másik gébpen is,de a probléma ugyanaz,be sem kapcsol vele a PC. Mutatok pár képet,ugyanis levettem róla a hűtést,hogy jól látszódjon a nyák.Szemmel is látható,hogy valami gond van,mutatok is pár képet.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszönöm előre is a segítségeteket!



2017. jan. 28. 12:03
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Minden javítható, csak a költsége nem mindegy.
2017. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát.... Inkább cseréld!
2017. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

VRM meghibásodásnak tűnik, nagy fogyasztású kártyáról van szó ugye. (HD7950)


Szerintem tedd fel hibásan eladásra hardverapróra (2-4k), hátha valakinek a hűtő kell róla.


RX-460 4GB kártya kb. ugyanazt tudja, sokkal kisebb fogyasztással.


Milyen tápegységed volt és milyet rendeltél?

2017. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

így igaz,ez egy HD7950-es.


A tápegység egy Corsair CX430-as volt,és egy moduláris 700W-os FSP-t rendeltem,ezt viszont visszaküldtem.

2017. jan. 28. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!