Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive hiba valaki segít?

Pendrive hiba valaki segít?

Figyelt kérdés

Nos a gépemen van egy hibás usb bemenet amibe ha beledugunk valamit időnként megszakad a kapcsolat.

Pont ez történt most a pendrive-val amikor töröltem le róla a filmeket. Formáztatni akarja, ha újra bedugom, de nem engedi, mert ezt írja ki:

[link]


2017. jan. 29. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
De hiszen magad írod, hogy az USB csatlakozó a hibás. Használj egy másikat, ha van. Ha nincs, akkor szerviz.
2017. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a gépet, és másik USB...hogy írták. DD
2017. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De csak az az USB bemenet a hibás próbáltam másikba bedugni ugye és ott is ezt irja ki. Újra indítottam már mindent próbáltam amit felhasználói szinten lehetett :(
2017. jan. 29. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Másik gépen kell kipróbálni még. Ott formázni a lemezkezelőn át, ha jó még. Le szoktad választani, vagy csak úgy kihúzod...?
2017. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült leválasztani, mert amikor dolgozott akkor szakadt meg a kapcsolat benne
2017. jan. 31. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!