Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért vibrál a monitorom képe?

Miért vibrál a monitorom képe?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs videókartya a gépemben így az integrált VGA-t használom. Gondolkoztam rajt hogy ez lehet a probléma ezért ideiglenesen beleraktam egy barátom videókártyáját és azzal is ugyan ez a probléma. Ezután azt gondoltam hogy a monitorral lehet valami, viszont ha egy másik gèpet kötöttem rá és azzal kiválóan működött. Szóval sem a VGA, sem a videókartya, sem a monitornak semmi baja. Egyébkènt biosban és bootolás közben nem vibrál. Ha valakinek van ötlete meghallgatom. A válaszokat előre is köszönöm.
2017. jan. 29. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy vibrál...?
2017. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használsz dvi-dsub átalakítót? Ha igen, azèrt vibrál, vegyèl olyan monitort, ami dvi vagy hdmi csatis ès akkor megszűnik.
2017. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem használok átalakítót. HDMI port sincs a gépen.
2017. jan. 29. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!