Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Random partíció Windows 8.1-en?

Random partíció Windows 8.1-en?

Figyelt kérdés
Ma mikor megnéztem, hogy mennyi hely van még a gépemen, láttam, hogy egy random kis partíció (95mb) létrejött... Nem engedi megnyitni, még rendszergazdai jogokkal sem. Ez mi akar lenni? Olvastam, hogy elvileg a rendszer boothoz szükséges. Formázni nem engedi. Valaki tud valamit róla?

2017. jan. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

100 megát a boothoz szokott létre hozni. Ne is akard törölni, mert azzal magad alatt vágod a fát.

Javaslatom, hogy a Windows lemezkezelőben vedd el a betűjelét. Ezután már nem fog látszódni a sajátgépben.

Sajátgépben ikonján jobb klikk-->kezelés és ott a lemezkezelőt kell választanod

2017. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hominida ***** válasza:
De mi benne a random? Tudtommal sem a méretét, sem a helyét nem változtatja, a rendszer telepítésekor jön létre.
2017. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért random, mert eddig sose volt ott, egyszer csak ott termett :D Első, köszi, megpróbálom
2017. jan. 30. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azért tartom csak furcsának, mert nekem Windows 7 esetén 350, Windows 8 esetén 500 MB-ot szokott lefoglalni.
2017. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van amelyiknél 100, van amelyiknél 500. Verzió függő

[link]

2017. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!