Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát és process...

Striker20 kérdése:

Milyen videókártyát és processzort ajánlanátok ehez az alaplaphoz? ASUS M2N-E

Figyelt kérdés
15-15 ezer ft körül szánnék rájuk.
2017. jan. 31. 20:13
 1/8 MGéza ***** válasza:

Phenom II X4-945/925

Kártyának ha picit tudsz spórolni a procin:

[link]

2017. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MGéza ***** válasza:
Na persze csak abban az esetben javaslom ezt a kártyát ha normális tápot is tudsz a készülő konfigba rakni.
2017. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Processzor már csak használtan lesz.

Phenom II X4 sorozatút nézzél, a 9950-es a legjobb, vagy a sima Phenom II X4 965, ami csak speciális BIOS frissítéssel megy.

Itt találtam: [link]

Videokártyából keress valami 2GB memóriával rendelkezőt, van ASUS Nvidia, vagy Radeon. Nvidia 630-650, ami ebbe belefér, persze használtan.

2017. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:

#3: Van itt egy kis képhiba, nevezetesen, hogy a 9xxx sorozatú Phenomok nem a II-es szériába tartoznak, egy magon lényegesen gyengébbek azoknál, én azokat inkább nem ajánlanám, inkább ezt:

[link]

Videokártyát én nem nagyon láttam normális darabot 2Gb vrammal 20000 alatt.

2017. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ahogy olvasom az amd phenom II X4 925 ös az am3 foglalatu az enyém ugytudom am2-es. ez nem probléma? bocsi ha ülye a kérdés nem nagyon értek hozzá :)
2017. jan. 31. 23:46
 6/8 A kérdező kommentje:
ehez az AMD Phenom IIX4 925-ös höz ll bios állitani vagy csak egyszerüen kicserélem a két processzort és már müködis is ? persze gondolom ujrakell azért telepiteni ehez a rendszert?
2017. febr. 1. 00:06
 7/8 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Ige, kell BIOS-t állítani:

Due to Bios ROM size limitation remove LAN PXE ROM and change Crashfree3 to Crashfree

2017. febr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MGéza ***** válasza:
Az AM2-es lapok jó része kompatibilis a 4 magos AM3 procik egy részével,a tiéd is az, természetesen BIOS frissítés után.
2017. febr. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!