Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Halott videókártya vagy...

Halott videókártya vagy gyenge táp?

Figyelt kérdés

Alapjáraton minden tökéletes játék közben viszont csíkozni kezd a kép, megakad a hang, vagy recsegni kezd, és lefagy minden. Integrált vidikarival minden megy.

PSU: Lenovo IBM ThinkCenter 280W Power Supply

VGA: GTS 450 1GB DDR3 Gainward 6 pin

CPU: i3-2100

HDD + SSD

2x2 gb ddr3 ram



2017. febr. 1. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha gyenge lenne a tápegység, akkor lekapcsolna. A csíkozás a videokártya instabilitására utal, ami bár következhet a tápegységből is, inkább videokártya hibára utal.
2017. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha integrálttal minden megy akkor a vga lesz a ludas, különben levágódna a komplett gép alulfeszültség miatt.
2017. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a másik gépben még 1 hete működött, azóta meg nem volt használva, csak tegnap tettem át ebbe a gépbe.
2017. febr. 1. 13:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Most működik, kivettem újra betettem a vga-t , és vissza fogtam a procit 3 ghz ról, 2,5-re. Éppen most maxoltam ki a wow Legiont- és eddig még nem csíkozott. Úgy látszik mégis a táp lesz a kevés
2017. febr. 1. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értesz hozzá. Ha kevés lenne, akkor lecsapná az áramot. Az instabilitásnak semmi köze nincs ahhoz, hogy mekkora teljesítményű a tápegység. Ezek szerint a processzor volt túlhúzva feszültségemelés nélkül.
2017. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A proci alapból 3.1 GHz-n volt és vissza vettem 2.5 re
2017. febr. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!