Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzor lenne a...

Melyik processzor lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Négy processzort néztem ki:

Intel core i5 6500

Intel core i5 6600

Intel core i5 7500

Intel core i5 7600


Mivel a kaby lake processzorokról még nem nagyon vannak teszt eredmények, ezért nem tudom melyik lenne a legjobb választás


Videó vágásra, 3d animációk renderelésére, és persze játékra fogom használni

Egy rx 470-es videókartya mellé szeretném venni



2017. febr. 3. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

A kaby lake többnyire egy átnevezett, 100-200mhz el magasabb órajelen járó skylake. Van róluk rengeteg teszt, nem tudom hol nézelődsz, de mivel pár százalék a különbség(a pentium g t leszámítva) ezért nincs is rájuk különösebben szükség.

Szerintem mindegyik brutálisan túl van árazva, egyiket sem tartom jó választásnak, de ha feltétlenül ragaszkodsz ezekhez akkor azt venném aemlyik amelyik a legolcsóbb.

2017. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha pénz nem számít, az utolsót vedd, az a legerősebb. Ha számít, akkor vedd figyelembe, hogy óriási teljesítménybeli különbség nincs a négy processzor között.
2017. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha ezek mözül te egyiket sem vennéd meg, akkor te mit választanál?
2017. febr. 3. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem a Pentium G4560-ra gondolt, ami 24e körül van és hozza az i3 6100 szintjét (de attól még alatta marad egy i5-nek).


[link]

52-ért pl gyári új állapotban

2017. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akár az AMD X4 845-öt is megfontolhatod. Teljesítményben természetesen nem éri el az i5 modelleket, de azért van benne erő. Játékra tökéletes, és ha csak hobbi szinten szerkesztgetsz filmeket, arra is jó lesz. 20 ezer Ft körül meg tudod venni.
2017. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy nem éri meg a kabylake...


Néztem egy összehasonlítást az i5 6500/7500-ról...

Lényegében semmivel se ad többet...

De pár ezerrel többet fizetsz a CPU-ért meg a lapért => pénzlehúzás...

2017. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

A lapért pontosan ugyanannyit fizetsz, nem változott a foglalat.

2017. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a B250, h270 stb-re gondolt a drágább lap alatt. Egyébként eufi frissítés után a kaby lake-kel is mennek a régebbi H110, B150 stb lapok.
2017. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5#, ezer teszt van róla, ahogy összehasonlítják a 860k-t a G4400-nel és az utóbbi jön ki győztesnek. amdt ne ajánlgassunk már.
2017. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!