Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10-hez hdd javító...

Windows 10-hez hdd javító program ami nem trialos, olyat hol találok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 13:10
 1/9 pinkpancser ***** válasza:
Mit szeretnél javítani?
2017. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hdd-t.
2017. febr. 3. 14:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdésbe beleírtam hogy hdd-t (merevlemezt..) akarok javítani, ahhoz keresek w10-re programot.
2017. febr. 3. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
A első kérdező arra volt kíváncsi, hogy pontosan mi a problémád a vinyóval, mert nem annyira lehet őket javítani, max szervízben elektronikát cserélni.
2017. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van egy asztali dvr-em, és azon az asztalon teszünk veszünk, nos ezt a ténykedést a hdd nem szereti a dvr csipogni is szokott, még a legkisebb koppintásokra is.


A dvr szektorhiba ellenőrzője szerint hibás, ám más programmal vizsgálva semmi hiba nincs, viszont a dvr nem megy vele.


Gondoltam a hdd regeneratorral átnézetem és kijavíttatom a szektorhibákat de nem igazán futott a rendszeremen.


Szval lehet nem is annyira hibás a hdd csak az asztali drv finnyás.


De azért jó lenne egy fullos hdd regenerator vagy hasonló tudású program w10-re.

2017. febr. 3. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod kijavítani. Ez a program, és az ehhez hasonló programok a fizikai hibákkal nem nagyon tudnak mit kezdeni, sőt sanszos, hogy még a meglévők mellé rak egy párat :(


Ezzel a programmal kellene ránézni, hogy mit mutat, milyen állapotban van:


[link]


Ha itt rendben van, nem éri meg gyötörni.

2017. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pinkpancser ***** válasza:
Ha fizikai sérülés van a lemezen, azt a hddregenerator és más program sem fogja megjavítani. Ha csak gyenge a szektor, akkor elvben akár javíthatja is, de csodát ne várj! Egyébként meg az ilyen cuccokat általában úgy kell elhelyezni, hogy ne kaphasson ütést és ne rázkódjon. Ha mégis, akkor meg SSD kell bele.
2017. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de nem volt helye eddig, de már átrendeztem a környezetét meg mindent, már jó helyen van ill lesz.


EaseUs Partition Masterrel nézetem át 94% és full hiba mentes, pc-be tuti jó fog lenni! Kösz a segítségeket!

2017. febr. 3. 18:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy értve most is zajlik a vizsgálat.
2017. febr. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!