Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem olyan mobil...

Tudnátok nekem olyan mobil headseteket ajánlani, amelyek mindenféle minőséget szem előtt tartva van olyan jó mint a Razer Hammerhead Pro V2?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 3. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha olyant akarsz, mint a Hammerhead, akkor miért nem azt veszed?
2017. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sennheiser IE 800
2017. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt azért fontos leszögezni, hogy a hammerhead pro nem képvisel magas minőséget, olyan, mint bármelyik 2 ezres fülhallgató, csak tele van nyomva marketinggel.
2017. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2/3 válaszoló azért azt is megnézted hogy a Sennheiser mennyibe kerül 209 900 Ft, akkor úgy értem ami árazásban is hasonló, 1/3 válaszoló azért nem, mert több headset közül akarom eldönteni hogy melyiket vegyem meg, és 3/3 válaszoló nekem van egy Razer BlackShark Expert 2.0 headsetem, és azt kell hogy mondjam, hogy ha az összes Razer headsetet nézzük, magasan a legjobb minőségű, headset, a hangminőségére célzok, mert van Audio-Technika, Sennheiser és Plantronics headsetem is az első kettőnek persze jobb a hangminősége érezhetően, de árban is mind kettő bőven drágább, de a lényeg a Hammerhead Pro V2 olvastam teszteket róla, van egy Magyar teszt is róla [link] itt olyan gyártók headsetjeivel hasonlították össze, mint a Sennheiser, a Klipsch és a Beats, ezek közül én a Sennheiser-t nagyon jól ismerem, a Klipsch-t egyáltalán nem ismerem, viszont a Beats, azt tudom hogy csak divat márka, de az összehasonlításban le van írva hogy a Sennheiser-hez képest is ugyan olyan vagy jobb a körkörös mikrofonja miatt, és a fém hangszóró burkolat miatt, a lapos kábelezés nekem bejön, mert ez így masszívabb sokkal, azt nem tudom hogy ez az oldal mennyire elfogult a Razer márkával kapcsolatban, de ha már ezt a Headsetet egy Sennheiser headsettel hasonlítják össze akkor csak nem 2000 ft os headset, de mivel szeretem az emberek véleményét kikérni, és nem csak egy vélemény után dönteni, így ezért kérdeztem meg itt ezt.
2017. febr. 4. 08:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Árat nem írtál, azért dobtam oda az IE800-t, az biztos.


Ezt nem tudom honnan vetted, de már az -önmagában bár semmit nem jelentő- frekvenciatartomány is utal arra, hogy egy belépőszintű beats szintű hangminőséget fog adni. Impedanciája is túl magas mobilfelhasználásra. Technikai adatokon mást meg nem lehet mondani róla, mert professzionális teszt nem készült róla, a bulvár ömlelgésre meg nem vagyok kíváncsi, ugyanígy ment ez a beatsel is. Másrészt azt szögezzük le, hogy a razer fejhallgatók nagyon nem képviselnek jó minőséget. Az rendben van, hogy egy sokkal drágább fejhallgatóval hasonlítod össze és úgy kijelented, hogy márpedig drágábbak és ezért ők nem gyártanak jó termékeket belépőszintre, de ennek logikailag nem sok értelme van. Hasonlítsd össze a belépőszintű audiotechnica és sennheiser modellekkel és akkor is jobbak lesznek. Azt ne mondd már, hogy kifejezetten fejhallgatókkal foglalkozó cég termékei rosszabbak, mint egy marketingcégé, aki semmi másról nem ismert, csak a PC perifériákhoz megvett cuccokat átmatricázza gamerre és eladja kétszer annyiért (lásd s340 razer edition stb).


De ott van a nagy konkurencia, ami ellen semmi esélye nincs a razernek:

AKG Y20U

Audio-technica ATH-CK323M

Beyerdinamic Byron

Pioneer SE-CL722T

Roland RH-iE3

Sennheiser CX5.00

Shure SE112

Sony EX650AP

Yamaha EPH-R52


Jó én értem, hogy a gamereknek amúgy is botfülük van és csak a designal kell kiszúrni a szemüket, de ha egy kicsit is igényes vagy, akkor nem a gamer piacról szerzed be a hangtechnikai termékeket.

2017. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4/5 válaszoló én nem is mondom azt hogy jobb, persze hogy nem jobb, írtam hogy nekem van Audio-Technika, és Sennheiser headsetem is, de azt is írtam hogy van egy Razer is fentebb a típusát is leírtam, azt is hogy hangzásban nem rossz, és a mikrofonja sem, nem úgy mint a több Razer headseteké, de persze nem ér fel hozzájuk, de amik nekem vannak azok egyik sem mobil headsetek, nekem direkt olyanra lenne szükségem ami nem kerül többe 25000 Ft-nál, de lehessen vele telefonálni is jó "hangminőségű mikrofonja legyen", de zenehallgatásra is tökéletes legyen, vagy akár film nézésre is jó legyen, nekem fontos az hogy az ilyen audio eszközök hang minősége, és tartóssága a lehető legjobb legyen, és tudtam azt hogy a Razer amiről most szó van nem a legjobb hangminőségű, a technikai adatokat megnéztem, de a lényeg nekem olyan kellene ami 20000-25000 ft között van, és ha lehet a zsinóron lévő kontroller segítségével a zene számokat léptetni "oda vissza" szóval érted minél több funkciója legyen hogy ne keljen a telefonért nyúlkálni, a hangminőség mellet még az sem ártana ha fém lenne a hangszórója, és a a vezetéke ne gubancolódjon. amiket írtál abból a SONY és a Sennheiser nekem nagyon meggyőző, a Roland sem rossz csak az már 46000 Ft, ez már nem fér bele, a többi meg sokkal olcsóbb, így gondolom hangminőségben is bőven gyengébb, mint a SONY, Sennheiser 20000-25000 ft között írj nekem párat okés ? kösz.
2017. febr. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!