Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Winchesterrel kapcsolatos...

ASDLOLHHG kérdése:

Winchesterrel kapcsolatos porbléma? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémával fordulnék hozzátok miszerint a számítógépem nem működik valami jól mostanság. A winchesterem néha felpörög és kattanó hangot ad ki. Ekkor az egész gép ujraindul majd nem található bootlaható eszköz hibával megáll. Körülbelül ötszöri ujrainditás mulva látja a winchestert újra majd működik egy kevés ideig. Ez a probléma mostanában egyre többször áll fent ezért szeretném a segítségeteket kérni tud-e bárki bármely megoldást erre. Előre is köszönöm!

2017. febr. 4. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudok, kuka! Bocs de ez van, ennek lőttek dupla sörétessel..
2017. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azt nem nagyon szeretném :/ . Azt elfelejtettem hozzátenni hogy a régi winchsteremmel ugyanazt művelte. Újratelepítés után körülbelül 2-3 hónappal megint előjött ez a probléma. Ekkor újítottam be egy másik winchesterre ami egészen mostanáig (körülbelül 4-5 hónapig) jól működött majd pontosan ugyan ezek a tünetek. Gyanakodhatok esetleg a tápra? Az okozhatja ezt?
2017. febr. 4. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a megoldas az azonnali csere. Ha meg tudsz adatokat menteni valami kulso eszkozre (hordozhato lemez, stb.), tedd meg amig meg tudod.


Nem, nem javithato, hazilag meg kevesbe, kuka, es veszel masikat. A gepet nyilvan ujra kell majd telepiteni, ehhez szerintem kerj meg valakit aki ert hozza (te ranezesre nem igazan).

2017. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

huh... most olvasom mit irtal meg.


Tapcsere, MOST.

2017. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A gepet nyilvan ujra kell majd telepiteni, ehhez szerintem kerj meg valakit aki ert hozza (te ranezesre nem igazan).

Ez a komment kicsit sziven ütött ugyanis nem azzal van a bajom hogy nem értek a gépekhez így infomatikus léttemre, hanem hogy ilyesfajta problémával még sose találkoztam.

Az adatokat átmásolni még átlehet bármikor hiszen többszöri ujrainditás után már működik a gép. Lehet hogy napokig lehet hetekig jó aztán megint előjön a baj. Kérdem én mi értelme újjat venni ha már az újjal is ez a probléma?

De akkor megpróbálok egy beújjítani egy új tápra köszi a segítésget :)

2017. febr. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!