Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 350- nagyon max 370 ért...

350- nagyon max 370 ért összetudnátok állítani nekem egy konfigot?

Figyelt kérdés

szempontok:


-az eddigi játékokat szaggatás nélkül élvezhető minőségben szeretném játszani pl: gta 5, fallout 4, rainbow six siege, stb.


- ssd (?)

- jó minőségű monitor

- jó minőségű, megbízható táp

- 1-2 tb tárhely

- ha lehet akkor valami jó billentyűzet és egér combo (ha lehet mechanikus és/vagy rgb-s :3 )



köszi a válaszokat!



2017. febr. 5. 20:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2017. febr. 6. 18:49
 22/24 nemma ***** válasza:
Az S8-as BeQuiet tápok egészen jók, főleg azon az áron, amin arulják! Viszont ezt az SSD mániádat nem tudom megérteni BADABUM, az a pár száz GB ami marad a windows, és az egyéb személyes dolgok után, az nagyon kevés! A GTA V és a Fallout 4 együtt már megeszik ~100Gigát.
2017. febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor marad még 300gb játékra...
2017. febr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 nemma ***** válasza:

Igen, de azt figyelembe véve, hogy egy átlag felhasználónak nem csak windows és játék vana gépén, hanem rengetek fénykép/zene/program, stb.


Az a 300 giga valójában talán 150. És tudom, hogy nem mindenki olyan, mint én, de nekem egyszerre 8-9 játék is fel van telepítve, mert mikor-mihez van kedvem. Vagy ha másra szottyan kedvem, akkor felrakok még mellé mást is.

Szóval csak SSD-re építkezni rossz ötlet.


"Míg a HDD mozgó alkatrészeivel sokkal sűrűbben megy tönkre"


Ahha, mondd ezt az 1999-ban gyártott HDD-m nek! (Na jó, már évek óta nem volt használva).

2017. febr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!