Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy játék alatt az...

Miért megy játék alatt az Intel HD 4000 és a GTX 660m egyszerre? (Lenovo Y580)

Figyelt kérdés

Nos adott a laptop egy Win10 rendszer és friss driverek. A baj az hogy hiába állítom be driver hogy csak az Nvidiát használja akkor is terheli az intel-t (ami nem lenne baj CSAK a nyakam rátenném hogy folytja egymást). Próbáltam eszközkelőben letiltani az intel-t de akkor ha az nvidia vezérlőpanelt meg akarom nyitni azt írja hogy "nem lehet elindítani mert nem csatlakozik kijelző a kártyához." Fordítva megyen ha a 660m-et tiltom akkor az intel-t hasznája csak viszont fordítva csak mindkettőt.

Nincs lehetőség arra hogy csak a 660m menjen?? Előre is köszönöm a válaszokat! :)


UI.:Bios-ba csak Switchable és UMA mód van (UMA-val csak az intel indul Nvidia nem.)



2017. febr. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt honnan veszed, hogy mind a 2 megy? Egyébként nálam is megy mind a 2 játék alatt, de persze intel csak néha megy feljebb 50%-nál!

Nvidia driverba bemész, a kiválasztott alkalmazásra rákattolsz, és beállítod, hogy melyiket használja, alkalmaz, és ok! Így jónak kell lennie!

2017. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miután érdekes fps droppok voltak olyan játékban amiben egyáltalán nem kéne monitoroztam a hőfokot és a terhelést ott láttam. Igen át tettem a programot sőt driverben is át tettem hogy csak a nagy teljesítményű kártya menjen de ugyan úgy megy mindkettő. Pl csgo 98% Intel 70% nvidia fps üti a 80at (igaz többet várnék tőle egy i7 van mellette) de nagyon magas az sv érték ami miatt droppol.
2017. febr. 6. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, nekem is megy az intel és az nvidia is játék alatt! Nem amiatt droppolja az fps-t! A 80 fps fullon kb. teljesen jó, ha lowon annyi akkor vmi probléma áll fenn! Az fps droppok nem emiatt vannak!
2017. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!