Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a megoldás hogy ne dobjon...

Mi a megoldás hogy ne dobjon ki többet a jatékból a videokártya miatt? (többi lent)

Figyelt kérdés
"az amd driver képernyőillesztő nem reagált és utána sikeresen helyreállt",ezt irja ki miután kidob a játékból,van mikor 2 órát megy probléma nélkül,van mikor félórát,cseréltem tápot 450w os ról 500w osra,kari órajel lehúzása!Már sokmindent kipróbáltam de nem jutottam eredményre.Konfigom:Windows 8.1 64 bit,CPU:Intel Core 2 QUAD Q9500,2x4GB DDR3 1333mhz Crucial Ram,500 GB HDD,GPU:GIGABYTE Radeon RX 460 WindForce OC 4GB DDR5 128-bit.Nagyon megköszönném ha sikerülne egy jó tanáccsal megoldani a problémát mert zavar hogy játék közben kidob!

2017. febr. 6. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Cseréltél 450W-ról 500W-ra, gondolom egyik szarból léptél a másikba, de hogy pontosan milyenről milyenre váltottál, azt nem írtad, sajnos a 450 meg az 500 az nem jelemzője egy tápnak...


Be Quiet System Power 8 400W - 13k (ez a táp kell neked)


Illetve egy win 10 install, tiszta formázott partícióra.

2017. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez volt:Aline PX 450! Ezt kaptam(használtan)cool computers atx 500w!
2017. febr. 6. 18:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Meegjegyezném hogy a videókari az alaplapból nyeri az áramot nincs tápkábele ezért nem volt gyanús a táp ...
2017. febr. 6. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól sejtettem, az egyik sz@r, a másik meg fos.


Stabil, megbízható táppal kéne üzemeltetni a hardvereid.

2017. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!