Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Költsem el az eddig gyűjtögete...

Költsem el az eddig gyűjtögetett pénzem hardverre?

Figyelt kérdés
15/F

2017. febr. 6. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szilvasbukta
2017. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
energiaital
2017. febr. 6. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire gyújtötted itt az a kérdés? Ha hardverre, akkor költsd el arra, de ha van jobb helye, akkor ne. Probléma megoldva.
2017. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Ezt te tudod. Új gépet akarsz, meglévőt fejlesztesz, akarsz-e játszani, ha igen, akkor milyen játékokkal stb.
2017. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
100%
K*rvázd el inkább!
2017. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem okvetlenül fontos, akkor lehet, hogy nem kéne. Viszont, egy játék is lehet akár okvetlenül fontos, hogy nem szeretnél kimaradni az élményből, de ha félretennéd későbbre , "szükségidőkre", lehet, hogy az is jól jönne valamikor. Viszont, hogyha te nem sajnálod rá a pénzt, és megy a géped teljesen flottul, akkor nem tudom. Inkább szerintem fontold meg, és ha továbbra is szeretnéd, amikor már egyértelmű elhatározásra jutottál, vedd elő újra ezt a kérdést. Ha nem arra szántad, meg ha fennáll, hogy kellhet majd későbbre, akkor nem kéne arra elkölteni. Meg én speckó azt se tudom, hogy mennyibe kerülnek ezek a dolgok, és hogy mennyi zsebpénzed van. Meg, hogy kicsivel gyorsítsa a játékot, azért 6000-t "kidobni" talán túlzás. Viszont, hogyha pl webdizájnolós hobbid van, amiből megélni is szeretnél, ahhoz talán kéne jó gép. Mire szánod , mire elég, mekkora a te szemedben annak a pénznek az értéke, mennyire számít, hogy ott van tartalékban, életkörülményeitek, mennyire szükséges, szakmai vagy játszási szempontból kell, vagy csak már tényleg régi és full elavult, már szinte alig megy, és mindenképp kéne már új, sokat javítana egy új ilyen hardver, vagy nem annyira, mennyire érné meg neked, hogy lemondj a pénzről egy akár sokkal gyorsabb játszási élményért; ár-érték -viszonyítás is, "ez megér e nekem, számomra 10000-t, vagy én kevesebbet adnék érte" Én ilyeneken gondolkoznék, amúgy fogalmam sincs.
2017. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!