Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire mentsem le az 500 GB-os...

Mire mentsem le az 500 GB-os merevlemezem tartalmát olcsón és biztonságosan?

Figyelt kérdés
Teljesen megtelt fontos adatokkal a hdd-m és szeretném valahogy archívumba menteni. Régebben DVD-re csináltam de kiszámoltam hogy rengeteg lemez kéne és vannak például olyan iso. filok is amik egy darabban el se férnének rajta. Gondoltam blueray - ra de nem drága egy ilyen lemez?
2017. febr. 7. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik merevlemezre.
2017. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy írható blu-ray 25 gigabájt. Egy 10-es csomag belőle kb. 2 ezer forint. Annyira nem vészesen drága. :)

(Természetesen arra mindig ügyeljünk, hogy egy adathordozó soha nem örök életű, és attól, mert valamit kiírtál akármire, attól még nem szabad azt hinni, hogy az maximálisan biztonságban van.)

2017. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Derwer ***** válasza:

Másik HDD. NAS vagy USB-s formában. Előbbi sokoldalúbb, bár drágább.

Egy alap két lemezes NAS (pl zyxel 325v2 vagy 326) 30-35.000Ft-ból jön ki. (+merevlemezek)


Sima USBs winyót egyébként akár okos routerre is köthetsz.

2017. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!