Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7-en kikapcsolt az...

Windows 7-en kikapcsolt az aero hdmi után, és nem lehet visszakapcsolni, többi lent?

Figyelt kérdés
Hdmi-vel hozzá csatlakozttattam egy tv-hez és azóta nem megy a aero. Hibának az asztalablak kezelőt dobja ki. A gép egyébként egy lenovo g500 win 7pro sp1 64 bittel. probátam chkdsk-val, nem sikerül, services.msc-ben próbáltam újraindítani, de az írja hogy:Hiba 1075: A függő szolgáltatás nem létezik vagy törlésre van kijelölve. Semmi aero témát és aeroval kapcsolatos dolgot nem lehet csinálni. Mi lehet a hiba, és hogy lehetne megoldani. Válaszokat előre is köszönöm!

#Windows 7 #aero hiba
2017. febr. 8. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2017. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresőbe beírod "aero", megjelenik a problémák megoldás lehetőség is. Azt elindítod és ismét jónak kell lenni.
2017. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, próbáltam de nem mükődid
2017. febr. 9. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresőbe beírod azt, hogy cmd. Cmd.exe futtatása rendszergazdaként. Beírod azt, hogy sc config themes depend=". Aztán beírod azt, hogy net start themes.
2019. nov. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem " hanem "".
2019. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!