Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?...

Milyen videókártyát vegyek? (2017)

Figyelt kérdés

Milyen videókártyát vegyek ?


Gta 5 re használnám leginkább tehát játékra.

Van egy Intel Core i5-650 processzorom, azzal nincs baj.

De a jelenlegi videókártyám elég gyenge, legalább egy 2 gb osat szeretnék venni, milyet vegyek ? Ami ehezz passzolna ? 12 gb ramom van dd3 as .


Használtan vennék , garanciális-at.

Várom a tippeket keret : 20-30 ezer forint. Nem szeretnék rá sokat költeni, csak kicsit dobja meg a gépem. Gta 5 öt így is viszi, csak szebb grafikát akarok.



2017. febr. 8. 22:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Értem , köszönöm a válaszokat :)


Én is az RX mellett döntöttem .! ÉS nem szólom le az nvidia kártyákat, csak ez esetben mint írta a 20:10 es válaszoló jobban megéri.

2017. febr. 9. 20:49
 22/22 anonim válasza:

Figyi nekem !

egy gigabyte gtx 1050ti van és semmi gond nincs benne amugy ha nem használtan venél akkor be mész egy számtekeshez és ott mondonak neked jóbbat is mint gtx750 ti vagy 650 ti bosst ..

2017. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!