Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 32 bites XP-m van és 2x1gb...

32 bites XP-m van és 2x1gb ramom. Szeretnék venni 2x1gb-t. Ajánlott? Azt hallottam, hogy 32 bites XP maximum 3gb ramot lát. De attól még tud párban működni? És miket kéne átállítani, hogy használni is tudjam?

Figyelt kérdés

Azért vennék még 2x1gb, hogyha erősebb op-t rakok fel ne legyen belőle hiány.

Lehet,hogy hülyeségeket írtam,elég kezdő vagyok még,úgyhogy világosítsatok fel...


2010. máj. 8. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
32 bites oprendszer nem lát és nem is kezel 3 gigánál több ramot. Felesleges emiatt venni. Ha a gép képes rá, akkor áttérhetsz 64 bites rendszerre, akkor már használni is tudod majd a több ramot.
2010. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,ha nem volt érthető a kérdésm, azt szeretném tudni,hogy működne-e és,hogy használni is tudjam mit kell átállítani.
2010. máj. 8. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz átállítani semmit, a 32 bit-es rendszer csak 3,25 Gb Ramot tud kezelni, hiába van több, nem ismeri fel. Csak 64bit-es rendszerrel tudnál ennél több Ramot használni.
2010. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok


javítanám magam, felismeri, csak kezelni nem tudja.

2010. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!