Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok megnézni (kézbefogni...

Hol tudok megnézni (kézbefogni) egy asus rog spatha, illetve egy logitech g900 chaos spectrum egeret?

Figyelt kérdés
Csak képek és specifikációk alapján megrendelni nem szeretném egyiket sem, nem az az árkategória amit csak úgy simán lecserél az ember ha nem válik be.

#egér #Asus #Logitech #spatha #chaos spectrum
2017. febr. 12. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
media markt-ban szoktam kitéve lenni egerek, billentyűk, ott próbáltál szétnézni?
2017. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen az volt az első, de sem a soroksári, sem az Europarkban lévő mediamarktban nem volt kirakva egyikből sem. Igazából semmi egyéb felsőkategóriás vezérlő nem volt náluk kitéve, csak az olcsóbbak.
2017. febr. 13. 10:45
 3/6 anonim válasza:
Logitech g900 az árkádban található media markban majdnem mindig kint van. Sajnos az asus-t nemtudom.
2017. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a koordinátákat, holnap meg is nézem akkor az árkádot, aztán kis szerencsével talán az asus egerét is megtalálom valahol. Mindenki a logitechet ajánlja egyébként, bár én a hüvelykujjnál lévő két gombot kicsit keveslem(4 azért nem lenne rossz), a balkezessé alakítás lehetőségét viszont abszolút feleslegesnek tartom.
2017. febr. 13. 17:04
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos volt szerencsém az asus spatha-t kipróbálni, néhány szót írnék is róla, hátha másnak is hasonló nyűgjei vannak az egérvásárlással mint nekem.

A csomagolása, tartozékai meglehetősen korrektek, látszik, hogy nem olcsó egér. A minősége első osztályúnak tűnik, látszik, hogy nem spóroltak rajta. Az összeszerelése hibátlan, semmi gagyi hatás, a prémium érzet hibátlan. Bekapcsolva az egeret elkezd világítani, a neten található képek/videók nem adják vissza azt, hogy mennyire nagyon jól néz ki. No de semmi sem tökéletes, néhány alapvető probléma azért akad itt is. Az egér igen nagy, amire először legyintene az ember, nem probléma. De az. Ha valaki tenyeres fogással használja az egeret, annak 9-es kézmérettől lesz kényelmes, aki a karomfogást szokta meg, annak pedig 10-es kézméret felettivel kell legyen megáldva, különben a komfortérzetnek annyi. Ebbe az árba azért meg annak már illene beleférnie...nos ezt kicsit elszúrta az asus. Nekem az átlag 8-9 kézméretem van(bárki meg tudja nézni a sajátja mekkora, legegyszerűbb, ha bemegy egy obiba aztán felpróbál egy normálisabb védőkesztyűt amin fel van tüntetve annak a mérete.), és ez sajnos kevés. 10 perc játék után ment vissza az egér a dobozába, nem volt értelme a további szenvedésnek. Lehet hogy türelmetlen voltam, de nem vagyok hajlandó kompromisszumra, ez nem olyan, mint amikor megszokja az ember, hogy a logitech m570 kezelése más, mint egy g700-é. Ha ez az apró(gigantikus) méretbeli problémát nem követi el az asus, szinte tökéletes egeret csinált volna. Rohadt jól néz ki, a súlya nem probléma, jól kezelhető lenne, a szoftver nekem nagyon tetszett, de ha 2 perc után már kényelmetlenné válik, azzal nem lehet mit kezdeni.

2017. febr. 15. 12:57
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos egy g900-hoz is szerencsém volt hozzájutni, szerintem meg is tartom. Az, hogy megért-e 44ezer ft-ot, eléggé kérdéses. A g700asomnál jobb sok tekintetből, de ennyi pénzért nem szabadna azt az érzést keltenie, hogy ez bizony nem tökéletes. Mutatós egér, precíz, kényelmes, könnyű, a szoftver jó. Az anyagok minőségiek, akárcsak a görgő, a dpi váltó és oldalsó gombok is. De. A bal és jobb gombok lenyomása olyan erőt igényel, ami nekem már idegesítő. Az asus spatha toronymagasan űberelte a fő gombok tekintetében, a g900 gombjainak lenyomása nehéz, és hangosat klikken. Lehet, hogy csak én vagyok túl igényes, de ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor egy pisztoly elsütőbillentyűjének meghúzásához kell 3 kiló erő, én pedig azt szeretem amikor elég erősebben ránézni, és elsül, mint ahogy a revolveremen is van. Mindkettő használható, mindkettővel lehet pontosan teljesíteni, de utóbbival sokkal könnyebben. Továbbá a fő gombok(leginkább a bal) oldalirányban 1,5-3mm-t mozognak. Ezt nem is tudom mire vélni. Az oldalsó gombokat lehet ugyan 4 különböző funkcióra programozni, de a játékok már ugyan annak látják az egymással szemben lévőket, így sajnos gyakorlatilag csak két gombbal rendelkezünk. Az akksi nagyon jól bírja, még úgy is, hogy a led be van kapcsolva rajta. A kábel végre nem kőmerev mint a g700-nál volt, ha ennél az egérnél lenne bármi értelme madzaggal játszani, már nem lenne probléma. De nincs már rá szükség, miután ugyanúgy teljesít vezeték nélkül is mint drótra kötve, lemerülni meg 3nap játék után tud kb.

Összességében nagyon jó egér, de ebbe az árba nem férnek bele ilyen bosszantó apróságok.

2017. febr. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!